Justin’s performance at the AMA’s

22. listopadu 2010 v 19:48 | Caroline* |  News
Letošní American Music Awards bylo zahájeno s výkonem od Rihanny a zabalili se spolupráce mezi New Kids v bloku a Backstreet Boys. Mezi jejich výkonů, Miley Cyrus, Justin a Taylor Swift a každý se ve fázi bavil své fanoušky.

Miley zmírnila svůj vzhled, když se vezme stádium AMAs. Oblečený v dlouhém rukávu-černé šaty, 17 let stará Disney hvězda ze své střední-tempo sbalených "Forgiveness and Love" na svíčkách jevišti. Její matka Tish, která se nedávno rozvedla se svým manželem Billy Ray Cyrus, pozorovala ze svého místa v hledišti.

Justin byl viděn sedět u klavíru, když bavil dav s jeho povznášející baladou "Pray". Svlékat jeho výkon ze všechny pyrotechniky a zálohování tanečníků, on zpíval, "I close my eyes and see a better day / I close my eyes and pray." (zavřu oči a vidím lepší den / zavřu oči a modlím se)

Taylor také seděla za klavírem, když zpívala od srdce "Back to December". Zabalené v super-hubených černých kalhotách a černém saku a k tomu houslisti, ona přinesla vánoční pocit na jeviště. Uprostřed přes její výkon, sníh padal na jevišti. Před jejím dokončením se její výkon, nabídl trochu twist zpěvem součástí "Apologize", od OneRepublic.

38. Výroční American Music Awards se vysílal živě z Nokia Theatre na ABC. Justin Bieber dominoval ocenění se čtyřmi cenami, vyklepávat Eminem ve třech kategoriích, které zahrnují Umělec roku, a Taylor odnesla její třetí ocenění Oblíbená country zpěvačka. Katy Perry, Black Eyed Peas a Christina Aguilera byli mezi umělci stejně.
_____________________________________________
(Omlouvám se, přeloženo přes GOOGLE!)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
_______________________________________________
FANKLUBY: